5 Replies to “(Polski) V Spotkanie Polskich Alternatywnych Społeczności w Jabłonce”

  1. Wydaje mi się, że wkradło się tu kilka błędów. Ziemia w Podlodówku nie należy do fundacji Ogrody Permakultury, tylko do dwóch osób prywatnych: Moniki i Kamili. Ziemia w Jabłonce nie należy do fundacji Freedom, tylko do przyjaciela Jarka. Centrum osady Brzozówka nie jest terenem i budynkiem wspólnym, tylko należy właśnie do fundacji (nazwy nie pomnę). Powyższe zrozumiałam z sobotnich prezentacji ekowiosek.

    1. Dziękujemy za uwagi, osoby wspomniane przez Ciebie w większości autoryzowały informacje zawarte w tym tekście; co do centrum ekoosady Brzozówka – opisany sposób użytkowania ziemi pokrywa się z moimi notatkami i rozmową z Pawłem Fijałkowskim. Dziękujemy za uściślenie spraw własności.
      Pozdrowienia,
      Jędrzej

  2. Ja również chciałbym wrócić na wieś. Mam 52 lata i działkę 8,5 ha-niedaleko Wolina w zach-pom, na której chciałbym zbudować osadę ekologiczną i żyć w harmonii z naturą. W 2018 r planuję zbudowac tu mały domek drewniany i rozpocząć nowe życie. Są obok cztery działki po 2000-3000 m2 do kupienia dla osób myślących podobnie. Zapraszam do kontaktu: januszlew@hotmail.com.

Leave a Reply